Зовсім трішки, лише одного забитого м‘яча у ворота суперників, не вистачило вихованцям ДЮСШ Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, до призового місця на VIII фестивалі футболу “KOVEL CUP TIME” серед юнаків 2010 року народження, який проходив 29-30 січня в Ковелі.
За підсумками змагань, наші юнаки зайняли четверте місце, поступившись командам «МАЛ» Коростень (1 місце), ДЮСШ «Турійськ» (2 місце), і тільки за різницею забитих і пропущених м’ячів, команді «Любарт» Луцьк (3 місце).
Зі слів тренера Василя Манзика, юнаки зіграли відмінно та навіть у деяких іграх демонстрували надздібності, тому результатом він цілком задоволений, хоча призове місце додало б впевненості та радощів хлопцям.
За рішенням організаторів, в номінації «кращий гравець турніру» нагороджений Тарасюк Євгеній, а кращим гравцем команди ДЮСШ Вараш став Федінчик Владислав.
Щиро вітаємо тренера та команду з вдалим виступом. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та лише покращувати свій результат. Вітаємо, також Володимир Ординат, який в мирний час займався з хлопцями, а зараз присвятив себе службі в збройних силах України. Дякуємо батькам наших вихованців, які беруть активну участь у житті спортивної школи та постійно долучаються до змагань, а також підтримують та вболівають за команду.
З вірою в перемогу! З вірою в ЗСУ!
[print_gllr id=2136]