Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/vosvb/varashosvita.rv.ua/dush/wp-content/themes/covernews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

З нагоди свята Дня Святого Миколая у Вараші відбувся турнір з волейболу

12 грудня, в спортивному залі Вараського ліцею #5, відбулися змагання з волейболу серед дівчат 2006 року народження і молодших з нагоди Дня Святого Миколая. Поборотись за подарунки від Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради прибули команди з ДЮСШ Остріг, ДЮСШ Костопіль, КЛІСП Костопіль, с. Старий Чорторийськ та ДЮСШ Вараш.
За підсумками змагань, п‘яте місце посіли дівчата з Острога. Четвертими стали вихованки Костопільської ДЮСШ. Трійку призерів замкнули наші сусіди з Волині – дівчата з с. Старий Чорторийськ. Друге місце за волейболістками нашої спортивної школи (ДЮСШ Вараш, тренер Олег Дробиленко), а найвищу сходинку п’єдесталу посіли дівчата з Костопіського ліцею-інтернату спортивного профілю. Вітаємо всіх учасників, призерів, переможців та їх наставників. Дякуємо Департаменту культури, туризму, молоді та спорту за підтримку, нагороди та солодкі подарунки учасникам змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.