Команда ДЮСШ Вараш посіла друге місце на міжнародному турнірі з футболу в Ковелі

З 19 по 21 листопада, в місті Ковель, Волинської області, проходив сьомий осінній міжнародний турнір з футболу “KOVEL CUP TIME” серед юнаків 2007 року народження. На стадії групового етапу, підопічні Івана Григоровича,  обіграли команди з міста Славутич (3-0), “Динамо” Львів (2-1), Ковель “Тайм”(2-1) Посівши перше місце у своїй групі, у півфіналі ми зустрілись з футболістами зі Стрия. Доля цього матчу вирішувалась у післяматчевих пенальті. Перемога і залишився лише один крок до найвищої сходинки п’єдесталу.

У фіналі, команда ДЮСШ Вараш, на чолі з досвідченим тренером Іваном МАЛЬЦЕМ, зустрілась уже з відомим нам суперником – «Динамо» Львів. Поступившись з мінімальним рахунком 0-1, хлопці посіли почесне друге місце на даних змаганнях.

Тож вітаємо команду та наставника з успішним виступом та призовим місцем! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та примножувати свої здобутки!