Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/vosvb/varashosvita.rv.ua/dush/wp-content/themes/covernews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Оздоровчо-тренувальний табір в Чорноморську

Вихованці відділення футболу, на чолі зі старшим тренером Мальцем Іваном Григоровичем, при підтримці Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради,  прийняли участь в оздоровчо-тренувальному таборі на узбережжі Чорного моря, в місті Чорноморськ. Мета даного заходу – це оздоровлення дітей в літній період та покращення їхніх спортивних якостей, вмінь та навичок.

Протягом тижня, наші юні спортсмени, окрім тренувань, мали чудову змогу прийняти участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу, здійснити декілька екскурсій містом та весело провести час на березі моря.

Турнір, у якому брали участь підопічні Івана Григоровича, був досить масштабним за кількістю команд. Західний регіон представляли команди ДЮСШ Вараш, ДЮСШ Костопіль, “Галичина” Львів, “Тайм” Ковель та ін.. В груповому етапі наші вихованці поступилися командам зі Львова 2:4 та Костопілю 0:3 та зіграли в нічию з ковельським “Таймом” 0:0 . За таких результатів, хлопці посіли лише третє місце у своїй групі. В іграх за місця з 5 по 10, вараські футболісти, спочатку обіграли Хмельницьку ДЮСШ №1 3:1, а згодом і вже згадану “Галичину” з рахунком 7:0. В підсумку, команда ДЮСШ Вараш посіла лише п’яте місце даного турніру. Та загалом, незважаючи на результат, діти отримали великий ігровий досвід та урок, що не можна недооцінювати суперника.

Дякуємо Департаменту культури, туризму, молоді та спорту за фінансову підтримку! Дякуємо батькам наших вихованців за допомогу в організації поїздки! Дякуємо місту Чорноморськ за гостинність!

Набравшись сил та досвіду, команда Івана Мальця, готова до нового футбольного сезону. Тож побажаємо їм успіху та перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.