Бердянськ – 2021

В місті Бердянськ, відбувся уже традиційний турнір з баскетболу серед дівчат 2008-2011 років народження, пам’яті Заслуженого вчителя України Назарова Є.І.. Починаючи з 2016 року, команди нашої ДЮСШ, різних вікових категорій, є постійними учасниками даних змагань. Щороку, ми повертались з Бердянська із призовими місцями. Ось і на цих змаганнях, проявивши свій характер та свої вміння, дівчата 2008 року народження, яких тренує тренер-викладач Бабік Андрій Миколайович, посіли друге місце, поступившись лише господаркам турніру з рахунком 45-51. На шляху до фіналу юні гравчині з Вараша обіграли команди з міст Дніпро (61:34) та Запоріжжя (68:50).

Протягом змагань, організатори провели ряд баскетбольних конкурсів, в яких наша Петрук Маріанна посіла друге місце у змаганнях на влучність із середньої дистанції, а Ольга Єсик, у конкурсі штрафних кидків, посіла третє місце. За рішенням оргкомітету, до символічної збірної п’ятірки кращих гравців, потрапила Маріанна Петрук, як кращий нападник турніру.

Окрім всього, діти змістовно провели час і поза межами майданчика. Азовське узбережжя радувало нас своєю погодою та теплим морем.

Хочемо висловити слова подяки батькам дітей, які полишили свої буденні справи та супроводжували нас протягом всіх днів у Бердянську. Ваша допомога та підтримка – це також вклад у перемогу дівчат. Щиро дякуємо Вам за це!

Юним баскетболісткам, бажаємо не зупинятись на досягнутому та впевнено йти до поставленої мети. Вдалих стартів та переможних фінішів!