Спортивний День захисту дітей

З нагоди міжнародного Дня захисту дітей, в місті Вараш, пройшли змагання з міні-футболу та міні-волейболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади 2008 року народження і молодших. Змагання відбулися за підтримки департаменту культури, туризму, молоді та спорту, а також Гончаренко центр-партнер Вараш education and culture.
З самого ранку, на футбольних майданчиках ліцеїв №4 та № 1, а також в спортивному залі ліцею № 5 розпочалися спортивні баталії. За звання кращих футболістів змагались 9 команд нашої громади, а у волейболі – 5 команд дівчат та 3 у юнаків.
Кращими серед футболістів, виявилися учні Вараського ліцею №4, які у фіналі обіграли команду Вараського ліцею №5 з рахунком 3:0, а у грі за третє місце, Ліцей №2 здолав учнів ліцею №1 з рахунком 1:0. Також участь у змаганнях прийняли команди Заболоття, Більської Волі, Мульчиць, Собіщиць та Вараського ліцею №3.
У номінації кращий захисник було відзначено Шолома Владислава, кращий нападник – Хшанович Давид, кращий воротар – Александров Андрій, кращий гравець турніру – Федіна Ілля.
У змаганнях з міні-волейболу серед юнаків, третє місце посіли учні Вараського ліцею №3, друге – гімназія, а перше місце завоювали юні волейболісти ліцею №2.
У дівчат в цьому виді спорту, третє місце здобули дівчата з першого ліцею, друге за ученицями ліцею №2, а перше місце у команди Собіщицького ліцею. Також, учасниками були команди Більськовільського ліцею  та гімназії, які посіли четверте і п’яте місця, відповідно.
Учасники наших змагань були нагородженні кубками, статуетками, грамотами та подарунками.
Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.
Дякуємо всім, хто долучився до свята дитячого спорту, дякуємо директору Гончаренко центр-партнер Вараш education and culture за солодкі призи переможцям змагань.