Друге місце чемпіонату області з баскетболу посіли дівчата нашої ДЮСШ

Чемпіонат Рівненської області з баскетболу серед дівчат 2007 року народження і молодших відбувся цими вихідними у місті Вараш, в спортивному залі Ліцею #1. Участь у змаганнях прийняли команди спортивних шкіл Березного, Дубровиці, Дубно, Здолбуніва та Вараша.
Свято баскетболу вдалося! Не зважаючи на результати, діти виглядали стомленими та щасливими, адже всі скучили за змаганнями своєї улюбленої гри.
За підсумками змагань , перше місце здобула команда Здолбунівської ДЮСШ, тренер Тетяна Ящук. Друге місце посіли дівчата місцевої ДЮСШ, під керівництвом Андрія Бабіка. Замкнули трійку призерів, дівчата з Дубровиці, яких готувала Ірина Мазур. Четвертими стали вихованки Березнівської КДЮСШ, тренер Василь Колесник та п‘яте місце у команди з міста Дубно, підопічних Вікторії Лапхан. Щодо команд з міст Березне та Дубно, то хочеться сказати, що у дівчат все ще попереду, адже вони були наймолодші серед учасників і це були їхні перші офіційні змагання.
По завершенню змагань призери та учасники були нагороджені кубками, медалями та грамотами від департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА, а також подарунками та сувенірами від наших друзів з Гончаренко центр-партнер Вараш.
Нагородження провели заступник міського голови міста Вараш Михайло Волинець, начальник управління освіти Олена Корень, голова комітету з фізичної культури та спорту Анатолій Шкабура, депутат Вараської міської ради Юрій Кравець, директор Вараського ліцею #1 Наталія Середа та директор Гончаренко центр-партнер Олександр Гребень.
Дякуємо за допомогу та підтримку директору Гончаренко центр-партнер Олександру Гребеню, дякуємо за смачні гостинці Юрію Рабому та Людмилі Печончик. Діти були в захваті, а це найголовніше!
Вітаємо учасників, призерів та переможців!
Бажаємо всім, в майбутньому, лише примножувати свої здобутки та успіхи!
[gm album=58]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *