Вихованки Вараської ДЮСШ у числі чемпіонок України з баскетболу

Згідно рішення Виконкому ФБУ  було достроково завершено сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі.

У XVIII Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд, активну участь приймали і вихованці нашої спортивної школи. Так, за команду Рівненської ОСДЮСШОР (обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву), у віковій категорії 2008 року народження було заявлено п’ять вихованок тренера-викладача Бабіка Андрія Миколайовича., а саме: Плаксіна Ірина, Гаврилова Ірина, Петрук Маріанна, Єсик Ольга та Дейнека Олександра. Команда дівчат, під керівництвом тренера Коптельової Юлії Олексіївни, провела відмінний сезон. Не зазнавши жодної поразки вони впевнено зайняли найвищу сходинку п’єдесталу. 

У віковій категорії 2003-2004 року народження, за збірну команду Рівненської області, під керівництвом тренера Максимчук Марини Валентинівни, виступала ще одна  вихованка нашої спортивної школи – Анна Пилипчук (тренер Сус Віктор Валентинович). В передостанньому турі, команда Марини Валентинівни, здобула надважливу перемогу над командою “збірна міста Києва”- головними конкурентами у боротьбі за золоті нагороди Чемпіонату. В підсумку, маючи лише одну поразку протягом сезону, дівчата також посіли перше місце.

Також, за команду ОСДЮСШОР-2007, виступала ще одна вихованка Бабіка А.М. Цибульська Дарина, а за команду ОСДЮСШОР-2004 – Плаксіна Ольга, яка займалась у Віктора Суса, а зараз навчається та тренується в Рівному. Нажаль, команди за які вони грали не потрапили до числа призерів. Сподіваємося це обов’язково станеться у наступному сезоні.

Вітаємо команди, тренерів, батьків та всіх хто підтримував дівчат на шляху до перемоги! Бажаємо дівчатам та їхнім тренерам і в подальшому залишатися лідерами змагань.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *