Завершилися змагання з волейболу серед учнів міста в залік Спартакіади

Протягом 3-4 березня та 10-11 березня було проведено змагання з волейболу серед юнаків та дівчат в залік Спартакіади школярів Вараської міської територіальної громади. До участі у заході долучилися всі школи міста та Заболівський заклад загальної середньої освіти.

Тож у юнаків, в перший день змагань, команди були розподілені на групи те ігри проводились за коловою системою. Наступного дня, за підсумками попередніх ігор відбулися стикові матчі, де в грі за 5-6 місце зійшлися команди ЗОШ №3 та гімназії, за 3-4 місце – ЗОШ №1 та ЗОШ №2, за 1-2 місце – ЗОШ №4 та ЗОШ №5. За результатами ігор перше місце посіла команда ЗОШ №5 (вчитель Полюхович Любов Степанівна), друге – ЗОШ №4 та замкнула трійку призерів команда з ЗОШ №1. Далі місця розподілились наступним чином: 4 місце – ЗОШ №2, 5 місце – ЗОШ №3, 6 місце – гімназія та 7 місце за командою ЗЗСО с. Заболоття.

Переможець змагань – команда юнаків ЗОШ №5

У дівчат, система проведення змагань була аналогічною до юнаків. В ході змагань фінальні пари виглядали так: 5-6 місце – ЗОШ №1 – ЗЗСО с. Заболоття, 3-4 місце – ЗОШ №3-ЗОШ №5, 1-2 місце – ЗОШ №2-ЗОШ №4. Боротьби за п’яте місце не вийшло, оскільки команда с. Заболоття не з’явилася на гру, третю сходинку п’ядесталу зайняла команда ЗОШ №3, а перше місце, другий рік поспіль, виборюють дівчата ЗОШ №2 (вчителі Мельник Віталій Іванович, Куськовець Надія Олексіївна).

Переможець змагань – команда дівчат ЗОШ №2

Вітаємо команди та їх представників! Бажаємо вдалих виступів на 4 етапі в обласній Спартакіаді школярів Рівненщини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *