Зіграно І-й етап Всеукраїнської шкільної баскетбольної ліги 3х3

З 25 по 27 листопада, серед учнів закладів загальної середньої освіти міста (ОТГ), проведено І-й етап Всеукраїнської шкільної ліги з баскетболу 3х3. Змагання проводились серед юнаків та дівчат у двох вікових групах: старшій – 2002 рік народження та молодші і в середній – 2005 рік народження та молодші. Загалом, в заході прийняли участь 21 команда хлопців та дівчат, які представляли свої школи. Понад 80 дітей мали змогу поборотися за “путівки” до обласного етапу.

За результатами змагань серед старших юнаків перше місце посіла команда Вараської гімназії (вчитель Ковалець Юрій Борисович), друге місце – учні ЗОШ №3 (вчитель Апарович Ірина Єгорівна), третє місце посіли також вихованці Юрія Борисовича з гімназії.

В категорії юнаків 2005 року народження перше місце здобули, знову ж таки, учні і підопічні Ковальця Ю.Б. з гімназії, друге місце – ЗОШ №1 (вчитель Бабік Андрій Миколайович), третє місце – ЗОШ №2 (вчитель Мельник Віталій Іванович).

Серед дівчат старшої та середньої категорій інтриг в боротьбі за перше місце не було. Тут повністю домінували представниці першої школи під керівництвом Бабіка А.М.. Друге місце серед гравців 2002 р.н. здобули дівчата з ЗОШ №2 (вчитель Мельник В.І.), а замкнули трійку призерів гравчині ЗОШ №3 (вчитель Апарович І. Є.). Дівчатам з першої школи 2005 року народження, довелося розіграти призові місця між собою, тож в цій групі абсолютними переможцями стали підопічні Бабіка А.М.. 

Вітаємо призерів та переможців з успішним виступом та бажаємо перемог на обласному етапі Всеукраїнської шкільної баскетбольної ліги 3х3!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *