Відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік Спартакіади школярів

8 квітня, в лісопарковій зоні нашого міста, відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат в залік міської Спартакіади школярів. Близько ста учасників представляли свої заклади освіти та виборювали кубок командної першості.

В індивідуальному заліку, на дистанції 500 м у дівчат, перше місце посіла Борисюк Марія (ЗОШ №2), друге місце – Плаксіна Ольга (ЗОШ №1), третє місце – Тотовицька Вероніка (ЗОШ №3). у забігу на 1000м. серед дівчат 14-15 років перше місце посіла Максимчук Софія, друге – Позднякова Олександра (обидві ЗОШ №1), третє – Оленник Дарина (ЗОШ №3). У юнаків цього ж віку та такій же дистанції першим став Яцко Олег (ЗОШ №2), другим – Салтиков Володимир (ЗОШ №3), третім – Сніжко Владислав (ЗОШ №1). У дівчат 16-17 років на дистанції 1000м. кращий результат продемонструвала Миколаєнко Тетяна (Гімназія), другою фінішувала Галадюк Софія (ЗОШ №3), та третьою була Куськовець Олександра (ЗОШ №2). Серед юнаків кращими на дистанції 2000м. були: перше місце – Марків Дмитро (ЗОШ №3), друге місце – Бабчанік Володимир (ЗОШ №2), трерє місце – Щур Тарас (ЗОШ №2). У дівчат, у забігу на 2000м. перше місце зайняла Басюк Маргарита (ЗОШ №3), а друге місце посіла Ушко Ангеліна (ЗОШ №1). Останнім видом програми був забіг на 3000м. у юнаків. Кращим на цій дистанції став Москалик Роман (ЗОШ №4), другий результат у Гуцало Антона (ЗОШ №3), а Чернявський Дмитро (ЗОШ №1) посів третє місце.

В командному заліку, перше місце серед закладів загальної середньої освіти, посіла Вараська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з результатом в 172 очка, друге місце зайняла команда Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 набравши 167 очок, третіми стали учні Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, які набрали 162 очка. На четвертому місці учні Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – 143 очка, п’яте місце у Вараської гімназії – 96 очок, шосте місце зайняла Вараська ЗОШ І-ІІІ ст. №5  – 56 очок.

Вітаємо призерів та переможців! Бажаємо вдалого виступу на обласному етапі ХХІ Спартакіади школярів Рівненщини!