Вихованці спортивної школи учасники міжнародного турніру в Білорусії

З 28 по 30.03.2019 року юні вихованці відділення футболу прийняли участь у  Міжнарожному  турнірі по футболу « Luninec junior cup-2019 » серед юнаків 2008р.н і молодших в м.Лунінець,  Республіка Білорусь.  В  цьому  році  це вже друга поїздка до сусідньої держави. В змаганнях, у віковій категорії 2008 р.н., приймали участь команди м.Лунінець, м.Слуцьк, м.Столін, м.Барановичи  с.Лельчици та м.Вараш.

Ігри проводились на стадіоні з штучним покриттям з великою кількістю трибун та приміщень, що приємно вразило. Відкриття змагань відбувалося з церемонії підняття прапорів та  звучанням гімну Білорусії та України.

В перший день наші вихованці вдало розпочали гру з командою селища Лельчици зігравши з рахунком 2:0. Нажаль, в другій грі поступилися господарям з рахунком 0:5. На протязі другого дня змагань наша команда здобула перемогу у команди м. Столін з рахунком 3:2 та поступилися команді м.Барановичі 2:0. Вирішальним був третій день та гра з досить сильною командою м.Слуцьк, учасниками змагань вищої ліги. Наші вихованці протримались достойно до кінця матчу та, нажаль, на останній хвилині м’яч опинився у наших воротах і  команда ДЮСШ Вараш посіла   четверту сходинку змагань.

Тренер Малець Іван Григорович : «В цілому я  задоволений іграми нашої команди, адже в її складі було 7 вихованців 2009 року народження та наймолодший учасник турніру  2011р.н., що не дозволило скласти достойну конкуренцію. Хлопці дуже старались у всіх матчах.  Я хочу подякувати хлопчикам за їхнє старання та серйозне ставлення».

По завершенню змагань відбулася урочиста церемонія нагородження, наша команда отримала кубок учасника міжнародних змагань. Також, ІV місце у віковій категорії юнаків 2007 років народження  зайняли наші земляки з м.Дубровиці.

Розчарування дітей втішили відвідування басейну та захоплюючих змагань  Чемпіонату Білорусії з мотоболу, що покращило настрій та надало діткам стимулу навчитися  долати спортивні труднощі. Всі були в захоплені від мережі усучаснених спортивних споруд  у м.Лунінець,  які цікаві для сучасної молоді.

Важливість участі  на змагання відповідного рангу слугують потужним мотиватором для наших вихованців й надалі покращувати та удосконалювати свою спортивну майстерність, а також це хороша можливість потренуватись з кращими футболістами інших держав. Єдине, нажаль, що стало прикрістю – це відсутність відповіді на запитання дітей –«Чому у нас немає такого стадіону?»

Адміністрація закладу бажає подальших успіхів та перемог команді юних футболістів 2008 року народження та їх наставнику Мальцю Івану Григоровичу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *