Баскетболістки Вараша призерки 21-ї Спартакіади школярів Рівненщини та обласного етапу Всеукраїнської шкільної баскетбольної ліги 3х3

У середу, 20 березня, в місті Рівне відбувся фінальний етап змагань з баскетболу в залік Спартакіади школярів Рівненщини. Наше місто було представлене дівочою командою, яка за тиждень до цього посіла перше місце в зональних змаганнях, здолавши команди м. Сарни та Дубровицького району. Згідно Регламенту змагань, команди жеребкуванням були розділені на пари. Першу пару півфіналістів утворили представниці м. Дубно та Рівненського району (с. Котів), а другу – м. Вараш та м. Рівне. Гра між дубенчанками та їхніми суперницями з Рівненського району закінчилась з рахунком 20-16 на користь перших, а в іншому півфіналі наші дівчата поступились рівненчанкам з рахунком 13-39. Далі, команди що програли у своїх півфіналах змагалися за третє місце обласної Спартакіади, а переможці продовжували боротьбу за звання чемпіона.

Гра за третє місце: Вараш – Рівненський район 22:8

Гра за перше місце: Рівне – Дубно 41-9

Підсумкове становище команд:

4 місце – Рівненський район

3 місце – м. Вараш

2 місце – м. Дубно

1 місце – м. Рівне

Вітаємо з успішним виступом тренерів та дівчат, які представляли наше місто та заклади загальної середньої освіти №№1, 3, 5: Плаксіну Ольгу, Дерев’янчук Анастасію, Позднякову Олександру, Стасюк Софію, Петрову Катерину, Петрусь Аделіну, Шульгу Юлію, Гутник Анастасію, Пилипчук Анну, Савонік Дарину, Герасимчук Ангеліну.

Наступного дня, 21 березня, відбувся обласний етап Всеукраїнської шкільної баскетбольної ліги 3х3. Дані змагання проводяться між навчальними закладами, які стали переможцями у першому етапі. Юнаків в старшій віковій групі представляли учні Вараської гімназії, в середній віковій групі – ЗОШ №5, у дівчат і в старшій і в молодшій віковій групі – ЗОШ №1.

Змагання у дівчат, в старшій віковій групі, проводились за коловою системою, оскільки заявилося лише три команди (Варашська ЗОШ №1, Рівненська ЗОШ №28, Висоцька ЗОШ). Наші дівчата (Позднякова Олександра, Стасюк Софія, Шульга Юлія, Петрусь Аделіна), нажаль, поступились  обом командам та посіли третє місце. У молодшій групі заявилося шість команд (Вараська ЗОШ №1, Здолбунівська ЗОШ №4, Рівненська ЗОШ №28, Рівненська ЗОШ №27, Висоцька ЗОШ, Рокитнівська ЗОШ).

Команди були розподілені на дві групи.

Група І: Рівненська ЗОШ №28, Здолбунівська ЗОШ №4 та Вараська ЗОШ №1

Група ІІ: Рівненська ЗОШ №27, Висоцька ЗОШ, Рокитнівська ЗОШ

У своїй групі, наші дівчата (Плаксіна Ольга, Дерев’янчук Анастасія, Герасимчук Ангеліна, Петрова Катерина) посіли перше місце обігравши суперниць зі Здолбуніва 9:6 та Рівного 8:7 (ОТ 2:1). В іншій групі рівненчанки з 27 школи зайняли перше місце, а височанки обігравши команду Рокитнівської ЗОШ стали другими. Далі, у півфіналах учениці ЗОШ №1 здобули перемогу над командою Висоцької ЗОШ 9:5 а Рівненська ЗОШ №28 обіграла команду ЗОШ №27 з рахунком 10:8. В грі за третє місце домінували рівненські баскетболістки з ЗОШ №27, які обіграли суперниць з Висоцька. У фіналі знову зустрілись команди Вараської ЗОШ №1 та Рівненської ЗОШ №28. Гра відбувалась за тим же самим сценарієм, ніхто з дівчат не хотів поступатись і по завершенню основного часу гри було зафіксовано нічию з рахунком 6:6. Та в баскетболі нічиї не буває і доля першого місця вирішувалась в овертаймі, який закінчився на користь наших суперниць 2:1.

Підсумкове становище команд:

5 місце – Рокитнівська ЗОШ та Здолбунівська ЗОШ №4

4 місце – Висоцька ЗОШ 

3 місце – Рівненська ЗОШ №27

2 місце – Вараська ЗОШ №1

1 місце – Рівнеська ЗОШ №28

Вітаємо з успішним виступом наших дівчат та вчителя фізичної культури Вараської ЗОШ №1 Бабіка Андрія Миколайовича!

[gm album=28]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.