Вихованці ДЮСШ Вараш – чемпіони “Костопільської сніжинки”

Протягом 22-24 лютого вихованці відділення футболу, під керівництвом тренера-викладача Ордината Володимира Анатолійовича, прийняли участь у відкритій першості Костопільської ДЮСШ з футзалу “Костопільська сніжинка-2019” серед юнаків 2006 р.н. і молодших пам’яті Федора Петровича Глущака. Загалом, участь у змаганнях прийняло 10 команд з Рівненської області та міста Львів. Наші юнаки, у своїй групі посіли перше місце. На шляху до фіналу, вони здолали команди ДЮСШ Степань 3:0, ДЮСШ “Олімпієць” Костопіль 4:0, ДЮСШ Березне 4:0 та команду дівчат Костопільського спортивного ліцею 3:2, які також на рівні виступали з юнацькими колективами. В іншій групі, наші сусіди, вихованці Володимирецької ДЮСШ, здолавши команди ДЮСШ Костопіль 3:0, “Маяк” Сарни 2:1, та зігравши у нічию з командами ФК “Галичина” Львів 2:2 та ФК “Комета” Житин 1:1 теж посіли перше місце і склали фінальну пару з нашими вихованцями у боротьбі за “золоті” нагороди першості. У грі за перше місце, вихованці Вараської ДЮСШ, досить впевнено обіграли своїх одноліток з Володимирця з рахунком 4:1, а третє місце дісталося команді ФК “Комета” Житин, які обіграли ДЮСШ Березне з рахунком 3:2. Призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками, а переможців також відзначили  перехідним кубком даних змагань.

Перемогу для нашої спортивної школи та міста здобували: Омельчук Олег, Вознюк Валерій, Семенов Павло, Ющук Давид, Павлов Захар, Ласкажевський Денис, Кукла Віталій, Супрунюк Роман, Єпіфанов Максим, Кучинський Арсен, Босовський Андрій та Пікусь Андрій. Підготував команду тренер-викладач відділення футболу Ординат Володимир Анатолійович.