Спортивній школі 30! (фото, відео)

15 лютого Дитячо-юнацька спортивна школа відзначила свій 30-річний ювілей з дня заснування, ювілей спортивної домівки поколінь. У актовій залі ЗЗСО№1 зібралось чимало гостей, меценатів, працівників ДЮСШ, спортсменів, батьків. Вирували  позитивні та  надзвичайні емоції, створюючи теплу і дружню атмосферу адже спортсмени ретельно та з відповідальністю готувалися до свята. 

   30-років ще зовсім молодий ювілей та школа  має багате минуле  й широкі перспективи розвитку у майбутньому. За 30 років  діяльності навчального закладу було підготовлено 3 МСМК, 7 МС, 24 КМС та  1600 розрядників.  З кожним роком школа має все кращі результати. Вихованці ДЮСШ приймають  участь у чемпіонатах України та області , міжнародних та обласних змаганнях. Займають призові місця та стають переможцями.

   За підсумками 2018 року, спортсмени ДЮСШ зайняли  призові місця на Чемпіонатах області : ІІ місце з футзалу, ІІІ місце з баскетболу та футболу. Здобули дев’ять призових медалей на обласних змаганнях з дзюдо. Вихованка відділення  баскетболу Плаксіна Ольга стала призеркою Чемпіонату України.

   Для покращення своїх набутих спортивних навичок, до спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю були передані вихованці відділення футболу Лисюк Роман, Мордас Владислав, Федіна Давид та вихованки відділення волейболу Щирба Дарина, Цітович Оксана, Доманчук Юлія.

   Наразі у спортивній школі   якісний рівень проведення занять здійснюють 9  кваліфікованих тренерів – викладачів. Діє чотири відділення: баскетбол, футбол, дзюдо та волейбол. Навчально-тренувальним процесом охоплено понад 300 вихованців, які навчаються у закладах загальної середньої освіти міста. Це яскраве свідчення того, що  спортивна школа є популярною та має майбутнє.

   Привітати присутніх  з ювілеєм завітали   народний депутат України Яніцький Василь  Петрович та міський голова Анощенко Сергій Іванович. За наполегливу працю, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, високий професіоналізм і значні досягнення та з нагоди 30-річчя ДЮСШ, Василь Петрович вручив грамоти і грошові винагороди тренеру- викладачу відділення дзюдо Парейко Ользі Іванівні  та старшому тренеру відділення футболу Мальцю Івану Григоровичу. Нагородження тренерів відбувалось під гучний супровід аплодисментів  вихованців, в знак пошани  та  поваги до їх наставників. 

   Також за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти почесною грамотою міського голови було відзначено директора ДЮСШ Суса Віктора Валентиновича та заступника директора Бондар Олену Петрівну.

   З нагоди ювілею зі словами привітання до спортивної родини та гостей свята звернулися начальник управління освіти Олена Миколаївна Корень  та голова комітету з фізичної культури та спорту Анатолій Андрійович Шкабура. Грамотою управління у справах молоді та спорту  Рівненської облдержадміністрації було відзначено тренера з дзюдо Федінчик  Світлану Сергіївну та  тренера з  волейболу Дробиленка Олега Андрійовича. За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ти річного ювілею дитячо-юнацької спортивної школи грамотою управління освіти  нагороджено працівників закладу:  тренерів відділення футболу Мичку Юрія Григоровича, Ордината Володимира Анатолійовича, Стасюк Вікторію Борисівну, тренера відділення баскетболу Бабіка Андрія Миколайовича,  завідуючу господарством Харечко Ірину Володимирівну, лікаря Литвин Ірину Володимирівну, робітника з комплексного обслуговування  Красьоху Миколу Лукашовича, прибиральницю службових приміщень Кінащук Ніну Олексіївну та сторожів  Щур Галину Степанівну, Огребчук Любов Євгенівну, Троцьку Тетяну Михайлівну.

   Незабули  на святі згадати добрим словом та відзначити ювілейними статуетками та медалями за вагомий внесок в розвиток дитячого спорту та з нагоди 30-ти річного ювілею спортивної школи перших директорів ДЮСШ, які в свій час керували закладом: Саворону Володимира Васильовича, Магомедова Абдулу Іразіхановича, Федінчика Володимира Івановича. А також тренерів-викладачів,  які в свій час працювали в спортивній школі,  частинку свого життя присвятили закладу та прищеплювали своїм вихованцям любов до спорту,    навчали  вольовим якостям,  цілеспрямованості та підготували не одне покоління спортсменів, Мацюка Бориса Боголюбовича, Яруту Івана Олександровича, Ксюка Миколу Володимировича, Магомедова Арслана Абдулаєвича, Фалька Степана Степановича.  

   Спортивна школа функціонувала  в різні часи  та долала всілякі перепони і труднощі. Постійна підтримка батьків та фінансова допомога небайдужих людей, не дозволяли  опускати руки. Самовіддана праця втілилася у великі досягнення.   Від колективу з словами вдячності  за те, що проблеми навчання та розвитку спортсменів  не залишаються байдужими, були вручені подяки благодійникам та  меценатам Яніцькому Василю Петровичу, М’ялику Віктору Ничипоровичу, Базаці Юлії Степанівни, , Пешку Миколі Юхимовичу, Лишканцю Сергію Івановичу, Дяку Валентину Івановичу, Ткачуку Олександру Михайловичу, Назарчуку Леоніду Михайловичу, Синицькому Олександру Володимировичу.

  Відзначили ювілейною медаллю голову батьківського комітету ДЮСШ Горбатюк Олену Василівну та батьків Лопугу Миколу Миколайовича, Левкова Валерія Олександровича.

   Спортивній школі є чим пишатися: за плечима – високі досягнення, попереду – нові перемоги адже на відділеннях займаються перспективні  вихованці, які достойно захищають честь школи та міста на змаганнях різного рангу. З нагоди 30-річного ювілею ДЮСШ кращі спортсмени відділень були нагороджені статуетками та випускники школи ювілейними медалями.

Відділення баскетболу: Плаксіна Ольга, Дерев’янчук Анастасія, Петрова Катерина, Щур Софія,  Стасюк Софія, Позднякова Олександра, Пилипчук Анна, Петрусь Аделіна, Плаксіна Ірина, Цибульська Дарина, Гаврилова Ірина, Єсик Ольга, Талах Вікторія, Дембовська Владислава.

Відділення футболу: Хмелюк Михайло, Копач Владислав, Москалик Роман, Жмурика Руслан, Муляр Григорій, Кучинський Віталій, Омельчук Олег, Пашко Євген, Брой Максим, Клець Юрій, Красьоха Владислав, Мартинчук Денис, Мордас Артем, Кучик Арсен, Коцюк Назар, Дуляницький Даниїл, Федіна Ілля, Поліщук Артур, Федіна Максим, Поліщук Андрій, Мазаний Дмитро, Грушевський Іван, Пікусь Андрій, Омельчук Олег, Шолом Владислав, Решетицький Олег, Семенов Павло, Ющук Давид, Єпіфанов Максим, Павлов Захар, Кучинський Арсен.

Відділення дзюдо: Сивохіна Дарина, Сус Олександр, Воловчук Назар, Шевчук Ярослав, Радчук Ілля.

Відділення волейболу: Войтюк Олександра, Абрамович Анастасія, Кізім Софія, Куранда Ангеліна, Склезь Вікторія, Банацька Вероніка, Дембовська Олександра, Романюк Анна, Шершень Яна, Блищик Вікторія.

  Святковий настрій гостям та учасникам свята дарували вихованці будинку дитячо-юнацької творчості: зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует» (керівник Махоріна О.П.), гурток спортивного сучасного танцю «Едем» (керівник Грицай О.М.), студія вокального співу «Гармонія» (керівник Алєксеєнко О.В.).

       Від усього колективу висловлюємо вдячність за допомогу та підтримку у проведенні нашого святкування директорам та колективу ЗЗСО №1, БДЮТ. Вихованцям БДЮТ за чудові номери та ведучим заходу Козодою Тарасу та Гаврилюк Тетяні за підготовлену програму.

   Приємною несподіванкою були вокальні номери, підготовлені вихованками відділення баскетболу, дівчатка мають не тільки хорошу спортивну підготовку, загартований характер та надзвичайно талановиті. На завершення заходу вони виконали  пісню   Тіни Кароль «Україна –це ми» та пісню гурту Океан  Ельзи «Все буде добре».

   Надіємось що з такими вихованцями у нас «все буде добре», попереду ще буде багато вершин, які ми зможемо подолати! Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.  І від нас дорослих залежить наскільки якісним і комфортним буде життя наших дітей.

Свято вдалося! Важливо, що головним результатом заходу були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх. Цей захід став справжнім випробуванням на готовність до майбутнього. Та наш заклад не буде зупинятись на досягнутому а має надзвичайні плани на майбутнє !

[gm album=25]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *