Підсумки першого етапу шкільної футзальної ліги України

23 січня, в спортивному залі Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, було проведено перший етап (міські змагання) Всеукраїнських змагань з футзалу “Шкільна футзальна ліга України” сезону 2018-2019 рр. До участі у змаганнях долучилися учні п’ятих класів всіх закладів загальної середньої освіти міста.

За підсумками змагань, у фінальній грі за перше місце, зустрілись команди ЗОШ №1 та Вараської гімназії. На майданчику точилась справжня боротьба юних футболістів, адже ніхто з них не хотів поступатись супернику, оскільки переможці матимуть змогу проявити всі свої навички і вміння на обласних змаганнях в рамках Ліги. В основний час гри за перше місце, було зафіксовано нічию 2:2. Лише на останній хвилині зустрічі, команда першої школи зуміла вирівняти рахунок і перевести матч в серію післяматчевих пенальті. Юний вік і хвилювання дали про себе знати і про це свідчить рахунок “футбольної лотереї” 1:0 (3:2 загальний) на користь гравців першої школи, а гімназистам довелося задовільнитись другою сходинкою п’ядесталу. У грі за третє місце між школами №3 та №4, також, лише по пенальті, сильнішими виявилися учні ЗОШ №3.

Вітаємо команду Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та їх представника Фалька Степана Степановича з першим місцем в міських змаганнях та бажаємо вдалого виступу на ІІ етапі даної Ліги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *