Новорічна першість ДЮСШ з футзалу

Згідно Плану роботи відділення футболу на 2018-2019 навчальний рік, 3-го січня, в спортивному залі Вараської ЗОШ №4 відбулася першість ДЮСШ з футзалу серед юнаків з нагоди 30-ти річного ювілею спортивної школи та новорічних і Різдвяних свят. Змагання проводились у двох вікових групах для юних футболістів 2006-2007 років народження та 2008-2009 років народження. Загалом участь прийняло сім команд.

В старшій групі перше місце посіла команда ДЮСШ-2006, другими стали вихованці ДЮСШ-ЗОШ№5 (тренер обох команд Ординат Володимир Анатолійович), а замкнула трійку призерів команда ДЮСШ-Стир (тренер Мичка Юрій Григорович). Серед молодших юнаків, найкраще продемонструвала свою гру команда ДЮСШ-Вараш, яка в підсумку стала переможцем змагань. Друге місце посіла команда ДЮСШ-ЗОШ№4, яка лише за різницею забитих і пропущених м’ячів поступилась чемпіонам (тренер обох команд Малець Іван Григорович). Третю сходинку п’ядесталу виборола комада ДЮСШ-ЗОШ№2 (тренер Стасюк Вікторія Борисівна).

За підсумками змагань, було також визначено кращих гравців у кожній з команд. Ними стали: Коцюк Назар, Дуляницький Даніїл, Козодой Богдан, Мазлай Дмитро, Семенов Павло, Дубовець Олександр, Берденко Артем, Федіна Артем, Пікусь Андрій, Ющук Давид. Всі вони були нагороджені грамотами від спортивної школи. Призери і учасники були відзначені медалями, які вручили їм директор ДЮСШ Сус Віктор Валентинович та старший тренер відділення футболу Малець Іван Григорович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *