Першість спортивної школи з міні-футболу з нагоди 30-ти річного ювілею

2-го січня 2019 року дитячо-юнацька спортивна школа управління освіти буде відзначати свій 30-ти річний ювілей з дня заснування та відкриття. Саме з нагоди цього свята, 30 грудня, було організовано та проведено Першість ДЮСШ з міні-футболу серед випускників та діючих вихованців відділення футболу. Можна сказати, що з цього виду спорту і розпочалася історія спортивної школи, адже одним із перших тренерів, хто був прийнятий на роботу це Малець Іван Григорович, який і до сьогодні працює у закладі старшим тренером відділення футболу.

Отож, в неділю, на майданчику зі штучним покриттям ЗОШ №4, в дружній та передсвятковій атмосфері відбулася Першість з міні-футболу. Серед команд, які прийняли участь у змаганнях, були і перші учні спортивної школи і випускники 84-86 років народження, і 96-98 років народження, а також і спортсмени, які і до сьогодні навчаються у ДЮСШ. Чотири команди, за коловою системою, боролися за головний приз змагань. Кращими у цій боротьбі виявилася команда випускників 84-86 років народження, яка у всіх іграх здобула перемоги. З однією поразкою, на другу сходинку п’ядесталу, піднялася команда випускників 96-98 років народження. А третіми стали вихованці відділення футболу 2002-2003 років народження.

Під час церемонії нагородження, до учасників змагань, з привітальним словом, звернулися старший тренер Малець Іван Григорович та директор спортивної школи Сус Віктор Валентинович. Вони привітали всіх учасників змагань з прийдешніми новорічними та Різдвяними святами та ювілеєм закладу у якому вони розпочинали свою спортивну кар’єру, побажали їм міцного здоров’я, тепла, миру та злагоди у родинах. В подальшому вони відзначили кращих гравців турніру: Штинь Володимира, Колоса Олександра, Булана Євгена, Лойко Василя, Булана Максима, Сніжка Владислава, Копача Владислава та вручили їм пам’ятні призи та грамоти. Призери та переможці були нагороджені медалями, кубками та грамотами відповідно до зайнятих місць.

Від імені перших випускників тренера Івана Григоровича, зі словами вдячності, звернувся до присутніх Володимир Штинь і передав пам’ятний подарунок своєму наставнику.

Вітаємо всіх хто стояв на початку історії та тих, хто і сьогодні зберігає і продовжує гарні традиції нашого закладу! Вітаємо випускників та діючих спорсменів всіх відділень, а також і їх батьків! Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, злагоди і високих спортивних результатів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *