Підсумки І-го етапу шкільної баскетбольної ліги України 3х3

Протягом 26-28 листопада, у місті було проведено перший етап шкільної баскетбольної ліги України 3х3. Метою даних змагань є  формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я учнів, активізація фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, організації дозвілля юнаків та дівчат, пропаганда українського спорту, подальший розвиток і популяризація баскетболу 3х3 серед юнацтва, а також визначення кращих команд для участі в обласному етапі. 24 команди юнаків та дівчат, у двох вікових групах, представляли свої навчальні заклади та боролись за призові місця.

Як повідомлялося раніше, 26 листопада відбулися змагання у юнаків в старшій віковій групі (2001-2003 рр.н.). Там місця розподілились наступним чином: ІІІ місце – ЗОШ №1 (Сєров Іван, Коваль Олександ, Васін Максим, Артемчук Володимир та тренер Фалько Степан Степанович), ІІ місце – гімназія-1 (Щур Павло, Плужніков Артем, Чугай Арсен, Сивохін Іван), І місце – гімназія-2 (Карпович Владислав, Осмолович Арсен, Нікітчук Іван, Григораш Олексій та тренер обох команд Ковалець Юрій Борисович).

27 листопада, до змагань долучились юнаки 2004 року народження і молодші (середній вік). З вісьми команд до трійки призерів потрапили: ІІІ місце – ЗОШ №1 (Озерський Павло, Мацюк Ілля, Матусяк Максим, Федіна Володимир та тренер Білецький Василь Якович), ІІ місце – ЗОШ №2 (Бирук Євгеній, Рибчинчук Захар, Гусєв Кирило, Ковенько Андрій та тренер Мельник Віталій Іванович), І місце – ЗОШ №5 (Ляшик Олександр, Катеринич Віталій, Швець Володимир, Полюхович Максим та тренер Богатирчук Петро Олексійович).

А в заключний день, 28 листопада, відбулися змагання у дівчат одразу в двох вікових категоріях. В старшій групі заявилося лише три команди із ЗОШ №1, Зош №2 та ЗОШ №5. В іграх  за коловою системою третє місце дісталось дівчатам з ЗОШ №2 (Сорока Марія, Масон Софія, Куськовець Олександра, Речун Анастасія, тренер Куськовець Надія Олексіївна), друге місце – ЗОШ №5 (Жердецька Єлізавета, Тимощук Іванна, Гутник Анастасія, Зубкович Анна, тренер Богатирчук Петро Олексійович), а перше місце у дівчат із ЗОШ №1 (Стасюк Софія, Позднякова Олександра, Пилипчук Анна, Теребейчик Катерина, тренер Бабік Андрій Миколайович). А от у  дівчат 2004 року народження (середній вік) команд було 5. Тут також ігри проводились за коловою системою. З результатом 6 очок (2 перемоги та дві поразки), третє місце здобули дівчата з ЗОШ №2 (Мирончук Анна, Німкович Богдана, Шершень Яна, Юсько Дарина, тренер Куськовець Надія Олексіївна). Набравши 7 очок (3 перемоги та 1 поразка), друге місце посіла команда ЗОШ №3 (Герасимчук Ангеліна, Кньовець Дарина, Шеляг Наталія, Килюх Валерія, тренер Апарович Ірина Єгорівна). А дівчата першої школи Плаксіна Ольга, Петрова Катерина, Дерев’янчук Анастасія, Петрусь Аделіна (тренер Бабік Андрій Миколайович), здобувши чотири перемоги та набравши 8 очок посіли перше місце даних змагань серед своїх одноліток.

Всі учасники-призери та переможці були нагороджені грамотами відповідного ступеня.

Вітаємо команди та їх наставників та бажаємо вдалого виступу на обласному етапі, який відбудеться вже в 2019 році в м.Рівне!

[gm album=18]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *