Вихованці спортивної школи зустрілися з володарями Кубка Героїв АТО

   22 листопада 2018 року в центрі дозвілля відбулася зустріч військовослужбовців в/ч 3045, вихованців ДЮСШ і БДЮТу з представниками футбольної команди «Схід» Східного оперативно-територіального об’єднання, яка стала переможцем відкритого чемпіонату України з футболу серед команд ліги учасників АТО.

    Під час зустрічі відбулася демонстрація «Кубка героїв АТО» та кубка за І місце в комплексних змаганнях з неолімпійських видів спорту за програмою «Динаміада-2018» серед збірних команд правоохоронних органів.

     У своєму виступі капітан футбольної команди «Схід» Юрій Воронін зазначив, що Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО створена у 2015 році, як всеукраїнська програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни і учасників АТО.

    Метою Ліги є згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, пропаганди цього виду спорту і здорового способу життя, вшанування героїв АТО та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді. Протягом року у рамках цієї програми проводилися регулярні змагання з футзалу і футболу.

    Юрій Воронін поділився з присутніми своїми спогадами щодо здобуття перемоги у чемпіонаті України з футболу серед команд Ліги учасників АТО та дав відповіді на численні запитання вихованців спортивних клубів та позашкільних закладів.

     Зустріч відбулася в дружній теплій атмосфері. Майбутні футболісти з радістю фотографувалися разом з Юрієм Вороніним на фоні Кубків. На прощання вони побажали команді-переможцю нових звершень та нових перемог на футбольних полях України і світу.

Посилання на статтю БДЮТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *