Відкрита Першість Ковеля з дзюдо

04 листопада 2018р. вихованці ДЮСШ прийняли участь  у Відкритій першості м.Ковеля з дзюдо  серед юнаків та дівчат 2006-2007рр.н., 2008-2009 рр.н. та  дівчат  2004-2005рр.н. Змагання були організовані федерацією дзюдо Волині та  проводились у КЗ КДЮСШ  на трьох килимах. Близько 280 учасників  з  м. Луцька, м.Ковеля, , м.Рівне, м.Дубно, Цумані ,смт.Ківерці, с.Шацьк, смт.Любомль, с.Самари, с.Зорі приїхали поборотися та продемонструвати свої навички. Наші   вихованці представляли команду м.Вараша у шести вагових категоріях.

Призові місця здобули  : Сивохіна Дарина ( ІІ- місце  у в/к 45кг. ) та Шевчук Ярослав (ІІІ – м у в/к 50кг).  Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від федерації дзюдо Волині.

Змагання  проводились  у напруженій та цікавій боротьбі, а особливо у фінальних сутичках. В боротьбі за треті місця  поступилися суперникам з Любомля  Радчук Ілля( в/к 29кг. ) та Воловчук Назар( в/к 29кг. )  Велика кількість учасників у вагових категоріях (32 уч.) дало можливість хлопцям поборотись та виграти  у 4  сутичках щоб дістатись до фіналу. Та нажаль у фінальних сутичках боротьба велася лише до першого кидка, що недало можливісті втриматись  в трійці лідерів.  Зважаючи на просто шалену конкуренцію, спортсмени планують покращити свою підготовку та надалі завоювати призові місця.

Вітаємо переможців та бажаємо  досягати ще кращих результатів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *