Дівчата 2007 року народження другі на Чемпіонаті області з баскетболу

13 жовтня, в Рівному відбувся відкритий Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 2007 року народження та молодших. В змаганнях прийняло участь 6 команд з Рівного, Здолбуніва, Нововолинська та Вараша.

За результами змагань, наші дівата посівши перше місце у своїй групі та поступившись у фіналі команді ОСДЮСШОР-2007 з рахунком 14:23 посіли друге місце. Трійку призерів замкнули баскетболістки із ДЮСШ м. Здолбунів.

Вітаємо тренера команди Бабіка Андрія Миколайовича та дівчат: Плаксіну Ірину, Дембовську Владиславу, Талах Вікторію, Цибульську Дарину, Іпатову Олександру, Єсик Ольгу, Переходу Аврору, Печончик Марію, Гаврилову Ірину, Дейнеку Олександру, Петрук Маріану, Левчук Аліну з успішним виступом.