Відкрита Першість з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 років народження

З нагоди Дня Українського козацтва, та Дня захисника України, 15 жовтня відбулася вікрита Першість з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 років народження. У змаганнях прийняло участь 6 команд Рівненської та Волинської областей. Волинь представляли юні футболісти з Луцька та Маневич, а Рівненщину – Костопіль, Сарни, Володимерець та Вараш. Змагання проводились за коловою системою, де учасники мали можливість помірятися своїми технічними і тактичними навичками з усіма суперниками.

В ході напруженої боротьби доля призових місць вирішувалась в останній грі між командами ДЮСШ м. Вараш та ДЮСШ смт. Маневичі. Також із нетерпінням результату цієї гри чекали і футболісти з Луцька, адже вразі поразки команди з Маневич вони опускались на третю сходинку п’ядесталу. Нажаль, наші юнаки не змогли переграти своїх одноліток в останній грі і поступились їм з рахунком 0:3 і в підсумку посіли третє місце, а лучани за кількістю набраних очок стали другими. Команда Маневич, здобувши п’ять перемог у всіх п’яти іграх, стала абсолютним чемпіоном даних змагань.

Місця з шостого по четверте розподілились наступним чином: 6 місце – КДЮСШ Володимерець, 5 місце – ДЮСШ Костопіль, 4 місце – ДЮСШ Сарни. Всі вони були відзначені кубками та грамотами за участь у змаганнях.

Призери та переможці були нагородженні медалями, кубками та грамотами відповідного ступеня.

Вітаємо всіх учасників з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров’я, високих спортивних результатів, щоб кожен з них зміг стати відомим футболістом і прославляти нашу країну на всіх спортивних аренах світу.