У Дубровиці відбувся Фестиваль Чемпіонів “Відкриті уроки футболу”

В останній тиждень вересня 2018 року на Народному стадіоні Дубровицького НВК «Ліцей-школа» відбулася реалізація соціального проекту «Відкриті уроки футболу», який ініційований Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України.

28 вересня на фестиваль футболу також прибули учасники із   м.Вараш, Володимирецького, Зарічненського, Рокитнівського районів та Дубровиці.
На святі були присутні гості: народний депутат України Василь Яніцький, голова Дубровицької Районної державної адміністрації Микола Петрушко, депутати обласної ради Віталій Сухович та Микола Лобчук, голова Дубровицької районної ради Микола Кухарець, начальник Управління освіти молоді та спорту РДА Ніна Стасюк, голова федерації футболу Дубровицького району Віталій Петренко, директор Висоцького лісгоспу Віталій Торчило, голова піклувальної ради ліцею Микола Голяка, розпорядник заходу головний спеціаліст дитячо-юнацького футболу Рівненської обласної федерації футболу Олексій Гладков.

Футбольне поле затишного стадіону було поділене на квадрати у яких учасники фестивалю мали змогу позмагатись у різних конкурсах з елементами футболу, навчитись новим вправам та навичкам. Організатори заходу вирішили поділити дітей по різним групам не дотримуючись територіального принципу – тобто в кожній групі були юні футболісти з різних куточків північних районів області, що дало змогу дітям познайомитись між собою. Окрім суто футбольних станцій, учасники «відкритих уроків» також поспілкувалися із працівниками поліції та психологом, які у відповідних квадратах провели цікаві бесіди з дітьми. Тож футбол вкотре довів, що він є одним із соціальних явищ, котрі зближують дітей та підлітків і відривають їх від згубного впливу вулиці й надмірного перебування у «комп’ютерному світі». По завершенні заходу інвентар, котрий для проведення фестивалю надала ФФУ, був розподілений між учасниками заходу.

Інформація з сайту РОФФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *