Здоровий шлях разом!

15 вересня з нагоди святкування Дня міста та Дня фізичної культури і спорту традиційно відбувся відкритий міський пробіг та змагання з баскетболу. Метою і завданням яких є широке залучення населення, працівників трудових колективів, учнівської та студентської молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя.

У відкритому міському пробігу взяли участь 72 учасника, який проходив у двох категоріях: 12-17 років – 1,5 км. та з 18 років – 8 км.

Забіг на 1,5 км. проходив за маршрутом: майдан Незалежності – Автостанція – майдан Незалежності. Забіг на 8 км. проходив за маршрутом: майдан Незалежності – Проспект Шевченка – вул.Енергетиків – вул.Паркова – вул.Набережна – вул.Соборна – вул.Рівненська – Проспект Шевченка – майдан Незалежності.

Єсик Назарій – ІІІ місце.

Медалі за участь отримали: Фокін Ілля та Кушко Ангеліна.

ГуцалоАнтон – ІІІ місце.

Медалі за участь отримали: Ширлєв Іван та Гуцало Олена.

Медалі найдосвідченіших учасників забігу отримали: Долганов Юрій та Гуцало Олена.

Учасники зарядилися чудовим настроєм, новими друзями та довели, що систематично займатися спортом та вести здоровий спосіб життя не тільки корисно, а й престижно.

Спонсорами пробігу виступили Житловий комплекс «Перлина Полісся», який забезпечив учасників грошовими винагородами та мінеральною водичкою, а усі охочі дітки та дорослі отримали фірмові повітряні кульки.

У змаганнях з баскетболу взяли участь 8 команд.

Серед дівчат I місце виборола команда «Energy» ДЮСШ Вараш, друге місце посіла команда «Мазурята» (Дубровиця), третє місце за командою «Бобрусліки» (збірна випусників).

Серед чоловіків I місце виборола команда «THUNDER», II місце посіла команда «Сонечко», III місце за командою «Андердог».

Усіх призерів та переможців змагань нагороджено медалями, сувенірами та призами від постійних спонсорів благодійного фонду «Наш Край» народного депутата України Василя Яніцького, ФОП Дякова Валерія та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.