Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/vosvb/varashosvita.rv.ua/dush/wp-content/themes/covernews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Чергові здобутки відділення баскетболу

Вже втретє вихованки відділення баскетболу, нашої спортивної школи, прийняли участь у Всеукраїнському турнірі з баскетболу серед дівчат пам’яті Заслуженого вчителя України Назарова Є.І., який проводиться в самому сердці Азова, в місті Бердянськ. Організотори даного турніру – дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти міста Бердянськ. Змагання проводились у трьох вікових категоріях: 2004-2005, 2006-2007 та 2008-2010 роки народження. Наша спортивна школа була претдставлена двома командами у старшій (тренер Сус Віктор Валентинович) та наймолодшій віковій групі (тренер Бабік Андрій Миколайович). На відміну від старших дівчат, молодша група дебютовала у цих змаганнях і цев був їх перший виїзд такого рівня.

          В ході змагань, наші юні баскетболістки обіграли команди “Авангард” м. Київ (22-17), ДЮСШ Бердянськ-1 (31-3) та ДЮСШ Бердянськ – 2 (38-6) і в підсумку посіли перше місце. А от команда старших дівчат, провівши серію з трьох ігор, до двох перемог, нажаль поступилися своїм суперникам з місцевої ДЮСШ з рахунком 1:2 (30-78, 34-47, 53-28) і зайняли друге місце. За підсумками турніру, організатори також нагородили і кращих гравців, ними стали у нашій команді Позднякова Олександра, Плаксіна Ольга (2004-2005 рр.н.) та Плаксіна Ірина (2008-2010 рр.н.). Також було проведено ряд конкурсів серед учасників змагань і в конкурсі штрафних кидків на швидкість у молодшій віковій групі перемогу здобули Плаксіна Ірина, Талах Вікторія, Іпатова Олександра, Дембовська Владислава та Перехода Аврора.

          Дякуємо батькам наших вихованців за фінансову підтримку та допомогу під час поїздки, а також за підримку на трибунах. Також, дякуємо комітету з фізичної культури та спорту Вараської міської ради за фінансову допомогу надану для організації даної поїздки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.