Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/vosvb/varashosvita.rv.ua/dush/wp-content/themes/covernews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Учні ЗОШ №1 срібні призери обласних змагань “Старти надій”

19-20 травня, в м. Березне, відбувся обласний етап змагань “Старти надій” серед учнів сьомих класів в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини. В змаганнях прийняло участь 17 команд. Наше місто представляла команда учнів Вараської загальноосвітньої школи №1.

          “Старти надій” – це змагання з багатоборства, які включають в себе плавання (50м.), легку атлетику (біг 60м., біг 800м. дівчата, біг 1000 м. юнаки, стрибки у довжину, метання малого м’яча, естафета 8х50м.) та виконання гімнастичних вправ (піднімання тулуба в сід за 1 хв.).

          Після першого дня змагань, наша команда посідала перше місце, але на наступний день, ми , нажаль, поступились суперникам з міста Березне з різницею у 71 бал. Трійку призерів замкнула команда Рівненського району.

          Склад команди ЗОШ №1: Ляшик Дмитро, Мотько Владислав, Маркелюк Тимофій, Мамчиць Владислав, Серховець Вадим, Теслюк Юрій, Корбут Роман, Олексин Дарина, Максимчук Софія, Патійчук Назар, Данілов Дмитро, Матвіюк Софія, Виговська Валерія, Лижов Данило; представники Черепанов Валерій Олександрович та Мельник Віталій Іванович.

          Вітаємо учасників та представників команди, які продемострували чудовий результат та посіли почесне друге місце на даних змаганнях.

До вашої уваги таблиця результатів змагань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.