В День матері вихованці ДЮСШ здобули срібні нагороди відкритого турніру з футболу у Володимирці

Цьогоріч на День матері у Володимирці справді було куди вийти.

Заходи відбувались одразу в двох напрямках: опівдні в центрі селища Школа мистецтв влаштувала вуличний концерт з нагоди привітання всіх мам, а на володимирецькому  стадіоні «Янтар» пройшов другий Міжобласний дитячий турнір з футболу серед юнаків 2005-2006 років народження/

Чотири команди юнаків приїхали сюди, аби поборотись за першість у Міжобласному дитячому турнірі. Участь взяли команди з Маневичів, Вараша, Луцька і Володимирця.

Спочатку учасники жонглювали м’ячем. І, чесно кажучи, всіх присутніх позитивно вразив гравець від команди Луцька Михайло Серський: він набив м’яча однією ногою майже 830 разів!

Турнір тривав більше 4 годин, команди грали за коловою системою.

Беззаперечним лідером володимирецьких змагань стала команда Володимирецької КДЮСШ: вони виграли всі три матчі, пропустивши при цьому лише один гол.

Друге місце посіла команда ДЮСШ м.Вараш, третьою стала ДЮСШ №2 з Луцька. Не пощастило команді з Маневич: якщо минулого разу вони взяли першість, то цього разу призового місця  не отримали.

Команди-учасники змагань отримали нагороди: кубки, медалі, грамоти, солодощі. Окрім того, переможцям подарували футбольну форму, срібним призерам –спортивні сумки, а бронзовим – тренувальні манішки. Команда з Маневич за цікаву гру і участь отримала футбольний м’яч.

Разом з тим тренери команд спільно відзначили індивідуальні якості футболістів.

Кращим захисником назвали Андрія Макарчука (Володимирець), кращим півзахисником – Олександра Нестерчука (Маневичі), кращим нападником – Михайла Хомича (Луцьк), а «Золоту бутсу» і звання кращого гравця турніру отримав Дмитро Булан (Володимирець). Кращим воротарем виявився Іван Рибачик з Вараша. В одній з ігор воротар від команди міста-атомника невдало впав, пошкодивши коліно, і Іван до кінця змагань замінив свого товариша на воротах. Та й вдало замінив, адже його команда здобула срібло у турнірі!