Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/vosvb/varashosvita.rv.ua/dush/wp-content/themes/covernews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Ольга Плаксіна – срібна призерка Чемпіонату України з баскетболу (ВЮБЛ) серед дівчат 2004 року народження

16 квітня, в Одесі завершився чемпіонат Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2004 року народження сезону 2017/2018. Чотири команди, які за підсумками регулярного чемпіонату посіли 1-4 місця,  боролися за золото Чемпіонату України у цій віковій категорії – ОСДЮСШОР Рівне, СДЮСШОР ім. Літвака Одеса, ДЮСШ Бердянськ та збірна Києва “Багіра”. За регламентом уся четвірка учасників грала за системою кожний з кожним. За підсумками змагань команда Рівненської ОСДЮСШОР, в складі якої виступала вихованка нашої спортивної школи Плаксіна Ольга, посіла друге місце, поступившись у грі за перше місце дівчатам зі збірної Києва “Багіра”. У грі за третє місце, перемогу святкували баскетболістки Бердянської ДЮСШ.

          Вітаємо команду рівненчанок та весь тренерський штаб із срібними нагородами Чемпіонату України! Бажаємо в наступному сезоні завоювати медалі найвищого гатунку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.