Вихованці спортивної школи другі у Чемпіонаті області з футзалу

10 березня в спортивному залі НВК №26 в Рівному відбулись фінальні змагання чемпіонату області з футзалу серед команд Дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненщини, складених з гравців 2006-2007 років народження. Чотири найсильніші команди регіону продемонстрували чудову гру, відмінну майстерність і подарували глядачам позитивні спортивні емоції. В підсумку загальну перемогу у чемпіонаті здобули вихованці ДЮСШ “Верес-2006” (Рівне). Команду тренує відомий футбольний фахівець В`ячеслав Прокопович Кобилецький.

Віце-чемпіонами області стали вихованці нашої спортивної школи, тренер-викладач  Володимир  Анатолійович Ординат. “Бронзові” нагороди дістались команді ДЮСШ “Верес-2007” (тренер Микола Михайлович Волков), яка у непоступливій боротьбі в останньому матчі чемпіонату мінімально перемогла ДЮСШ з Костополя (тренери Ігор Удодік та Анатолій Шибковський).

Призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями від Рівненської обласної федерації футболу, а в самому нагороджені прийняли участь виконавчий директор РОФФ Олег Кучер, директор ДЮФЛР Олексій Гладков, головний суддя чемпіонату Юрій Шамич. Спеціальним призом було відзначено гравця “Верес-2007” Олександра Форманюка.

Слід зазначити, що чемпіонат у цій віковій категорії тривав три місяці, було проведено три етапи змагань, в яких прийняли участь понад 30 команд.