Міські змагання з баскетболу серед дівчат в залік Спартакіади школярів

За право називатись найсильнішими у баскетболі, протягом 05-06 лютого, змагались дівчата в рамках міської Спартакіади школярів. Участь у даних змаганнях прийняло 5 команд від навчальних закладів нашого міста. Як і в юнаків, команди, методом жеребкування, були розділені на дві групи. В перший день змагань визначалися півфіналісти, які продовжать боротьбу за призові місця.

          За результами ігор, команда дівчат з школи №5, поступившись своїм суперницям зі шкіл №2 та №1 посіли 5 місце. Півфінальні пари склали команди ЗОШ №2-ЗОШ №3 та ЗОШ №1-ЗОШ №4. Команда дівчат з другої школи з  мінімальним відставанням у рахунку (17:19), у першій грі, поступилась своїм суперницям з третьої школи, а команда з  школи №4 відмовилась проводити гру проти дівчат з школи №1 і тому їм була зарахована технічна поразка з рахунком 0:20. В грі за третє місце перемогу святкували представники четвертої школи, здобувши перемогу над ученицями другої школи, які, на мій погляд, все ж виглядали краще за своїх суперниць, але на фоні фізичної втоми не змогли здобути перемогу у даній зустрічі. А у фіналі, у грі проти школи №3, з рахунком 38:10, перемогли баскетболістки школи №1.

Підсумок змагань: 1 місце – ЗОШ №1;

2 місце – ЗОШ №3;

3 місце – ЗОШ №4;

4 місце – ЗОШ №2;

5 місце – ЗОШ №5;

Гімназія – н/у

Вітаємо тренерів та їх команди і бажаємо вдалого виступу на наступному етапі обласної Спартакіади школярів Рівненщини, який відбудеться в м.Дубровиця 07.03.2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *