Про нас

           Дитячо-юнацька спортивна школа  заклад позашкільної освіти спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання фізичного розвитку, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України, здійснює навчально-тренувальну,  реабілітаційно-відновлювальну  діяльність.

          Свою історію ДЮСШ розпочала з 2 січня  1989 року. З  ініціативи  начальника Кузнецовського міського відділу освіти Тарасюка Петра Гнатовича,  голови комітету фізичної культури і спорту Федінчика Володимира Івановича та згідно рішення Рівненського  обласного  відділу освіти № 970 від 24.08.1988р.

          Першим керманичем закладу був Саворона Володимир Васильович  від 1989-1992р.Адміністративне приміщення знаходилось за адресою Перемоги 23. Під його керівництвом розпочали свою діяльність тренери-викладачі : Малець Іван Григорович  (відділення футболу). Заняття проводились на базі стадіону спорткомплексу РАЕС. Шинкар Микола Миколайович (відділення важкої атлетики) на базі ЗОШ №2 та Прокопчук Олександр Микитович (відділення волейболу) на базі ПТУ-12. У лютому 1990 року відкрилося відділення дзюдо, на базі спортивного  залу ПТУ-12 тренер-викладач  Мацюк Борис Борисович.

 1992р. по 1997р. директором спортивної школи був  Магомедов  Абдула Іразіханович (на фото під час тренувального заняття, 1990р.). З його ініціативи  в 1992р. відкривається відділення самбо. Для навчання в одну учбову групу приходить близько 150 учнів. Створюється так звана «школа виживання», для відбору найперспективніших та фізично підготовлених вихованців. Відбір проходить лише 25 учнів, які  надалі захищають честь ДЮСШ  на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Під керівництвом Абдули Іразіхановича виховувались  висококваліфіковані спортсмени КМС, МС та майстри спорту Міжнародного класу.

          Від 1997-1999 року директор ДЮСШ Никитюк Олена Петрівна. З 1999 по 2004 року директор Федінчик Володимир Іванович. Під його керівництвом у 1999 році відкриваються відділення  баскетболу, шахів , шашок. У 2002 р.  ДЮСШ надається адміністративне приміщення з спортивним залом для боротьби  за адресою  Вараш 28А. Від 2004 -2007року директором ДЮСШ працює Фалько Степан Степанович.

          З 2007 року і на даний час директор закладу Сус Віктор Валентинович. У 2009 році ДЮСШ надається приміщення реабілітаційно-відновлювального комплексу, в якому обладнані тренажерна зала, сауна.

          На протязі усіх років своєї діяльності ДЮСШ досягла значних спортивних результатів на Всеукраїнських,  Міжнародних та обласних змаганнях , чим примножила спортивні здобутки та імідж школи не тільки в місті а й поза його межами.

          Випускники….Випускники. Скільки  їх вийшло зі стін спортивної школи за всі роки. Першими сподвижниками на ниві спортивної слави були на відділенні футболу: Колос Олександр, Підвальний Сергій, Кедич Сергій, Старинський Олександр; на відділенні дзюдо та самбо : Мичко Валентин, Дячук Володимир, Михайлова Наталія, Саворона Олена, Мацюк Борис, Копанько Володимир, Розумович Олександр, Кочерга Ігор; на відділенні важкої атлетики  Якубишин Сергій, Кльок Іван.

          За 24 роки  діяльності навчального закладу було підготовлено 3 МСМК, 7 МС, 24 КМС та  1225 розрядників. Сьогодні чимало з них перебувають на керівних посадах у закладах спортивного профілю, серед них  тренери-викладачі,  які  й на даний час працюють в спортивній школі та з задоволенням передають надбанні вміння зі свого спортивного життя  своїм вихованцям це: Кочерга Ольга Іванівна (тренер з дзюдо); Федінчик Світлана Сергіївна (тренер з дзюдо); Магомєдов Арслан Абдулайович (тренер з дзюдо); Бондар Олена Петрівна (заступник директора).

Також й надалі продовжує свою педагогічну діяльність в спортивній школі першовідкривач ДЮСШ, старший тренер відділення футболу – Малець Іван Григорович (на фото з командою юнаків 1998-99 рр.н., призерами ДЮФЛ РО 2012р.)            ДЮСШ сьогодні – це позашкільний навчальний заклад, який навчально-тренувальним процесом охоплює  понад 300 учнів, діє 4 відділення: дзюдо, футбол, волейбол, баскетбол. В закладі працює 9 кваліфікованих тренерів – викладачів, з яких 1 кандидат в майстри спорту, 9 мають вищу спеціальну освіту ( 5 тренерів мають другу кваліфікаційну категорію з виду спорту). Спортивна школа проводить свої заняття на базах загальноосвітніх шкіл №1,2,4,5  та залу боротьби ДЮСШ.  Проте не вистачає доброякісного футбольного поля для занять на відкритому повітрі.

          Наполегливість, жага перемоги, бажання займатися тим чи іншим видом спорту притягує до спортивної школи учнів міста. Сьогодні у їхньому арсеналі чимало перемог і нагород з Всеукраїнського турніру з дзюдо, дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області тощо.

          Крім традиційних занять ДЮСШ організовує та проводить ряд змагань  з різних видів спорту присвяченим пам’ятним  датам та подіям.

          В традиціях навчального закладу прерогативою завжди була й залишається фахова підготовка висококваліфікованих спортсменів,  тому наш заклад не зупиняється на досягнутому, а має надзвичайні плани на майбутнє